Суперпропозиція – Паркомісце плюс комора

19.06.2020

У зв’язку зі стартом продажу оголошені надвигідні умови на придбання паркомісця в ЖК Forward. Тільки зараз інвестори можуть придбати паркомісце разом із коморою по спеціальній ціні.

Для життя в центрі міста питання парковки є одним з найбільш актуальних, та в ЖК Forward такої проблеми не постане. Вам не доведеться шукати місце та перейматися питанням безпеки вашого авто. А як зручно за хвилину сідати в тепле сухе авто в улюблених туфлях, коли на вулиці дощ!

Для любителів активного життя та ергономічного зберігання діють супер умови на придбання паркомісця разом з коморою. Тут ви зможете зберігати не лише зимову гуму, а й лижі, велосипед, сігвей чи навіть консервацію, адже площа комор від 2 до 4 м дозволить компактно розмістити безліч речей.

Ми подбали і про байкерів та любителів двоколісного транспорту – маємо спеціальні місця для мотоциклів. А також пропонуємо пакетну пропозицію на подвійні сімейні паркомісця за ще більш привабливою ціною.

Важливо для вашої зручності:
– Ліфт з паркінгу має сполучення зі всіма поверхами;
– з ліфту є вихід в коридор житлового поверху, а зі сходів паркінгу – на вулицю.

Традиційно, діють гнучкі умови розтермінування з першим внеском від 30%, при оплаті від 85% і більше – залишок фіксується у гривні. Пропозиція обмежена, тож поспішайте до наших відділів продажу:

вул. Глибочицька, 13
просп. Повітрофлотський, 56
Дніпровська набережна, 17 В

Графік роботи:
пн-пт – 10:00-18:00
сб – 12:00-17:00
нд – вихідний.

Обрати квартиру
+