Прибутковість ЖК Forward 45% – дослідження

25.02.2021

Ділове видання Mind.ua оприлюднило свіжий рейтинг прибутковості новобудов. Згідно з яким, інвестори ЖК Forward після введення в експлуатацію будинку, почнуть заробляти повертаючи свої інвестиції.

Для проведення глибинного дослідження автори проаналізували фінансову звітність забудовника, прозорість, наявність судових розглядів по об’єкту, ризики від затримки введення в експлуатацію та дозвільну документацію.

Тож після ґрунтовного аналізу прибутковості інвестицій та оцінки ризиків, автори видання підбили підсумки і опублікували.

Житлові комплекси, які реалізує Корпорація Нерухомості РІЕЛ, отримали позитивні результати. Адже, після здачі в експлуатацію, квадратні метри в цих ЖК подорожчають та будуть затребувані на ринку орендної нерухомості.

Рентабельність інвестицій в цифрах: ЖК Forward – при здачі в оренду 149 місяців, ROI 45%.

Варто зазначати, що окрім стандартної методології при проведенні дослідження, видання врахувало й ризики під час виборів та карантину.

Цей рейтинг вкотре доводить – інвестиції в житло від надійної компанії, найкращий варіант для збереження і примноження коштів.

*ROI (від англ. return on investment) – фінансовий коефіцієнт, що ілюструє рівень прибутковості або збитковості бізнесу, з огляду на суму вкладених у цей бізнес інвестицій. (Wikipedia.org)
Обрати квартиру
+